NEON Optical USB Mouse Dual-button with scroll-wheel Black/Green
| IN STOCK |
Adesso HC-3003PS Wired Optical Mouse
| IN STOCK |
NGS Wireless Rechargeable Multimode Mouse - Snoop-RB
| IN STOCK |
NGS Dew, 2.4Ghz Wireless Silent Mouse, Lilac
| IN STOCK |
NGS Fog Pro, Wireless Silent Mouse, Pink
| IN STOCK |
Adesso iMouse E1 Wired Optical Vertical Mouse
| IN STOCK |
Kensington for Life Wireless Mouse
| IN STOCK |
Adesso iMouse E7 Wired Optical Left-Handed Vertical Gaming Mouse
| IN STOCK |
NGS Flamered, USB Wired Optical Mouse, Red
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | USB Type-A |
| MAX DPI | 5000 DPI |
| COLOUR | Black |
| WEIGHT | 107 g |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| RGB | Multi |
| CABLE LENGTH | 2 m |
| DIMENSIONS | 70.6 mm |