Kensington Orbit Optical Trackball USB Wired Mouse - Silver
| IN STOCK |
Verbatim Silent Right Hand RF Wireless Mouse - Graphite
| IN STOCK |
NGS Wireless Rechargeable Multimode Mouse - Snoop-RB
| IN STOCK |
Adesso iMouse T50 Wireless Trackball Optical Programmable Mouse
| IN STOCK |
Adesso iMouse S8B LED Optical Wired USB Retractable Mini Mouse
| IN STOCK |
Adesso iMouse S50L Wireless Optical Mini Mouse - Blue
| IN STOCK |
NGS Mist USB Wired Optical Mouse, 3 buttons + Scroll Wheel - Black
| IN STOCK |
Adesso iMouse M300W Wireless Bluetooth Optical Mouse - White
| IN STOCK |
Adesso iMouse S60L Wireless USB Optical Nano Mouse - Blue
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | USB Type-A |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 19000 DPI |
| COLOUR | Black |
| WEIGHT | 69 g |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 9 |
| RGB | Multi |
| CABLE LENGTH | 2 m |
| DIMENSIONS | 74 mm |