8GB Kingston FURY Beast DDR5 5600MHz CL40 Memory Module (1 x 8GB)
| IN STOCK |
32GB Team Group T-Force Vulcan DDR5 6400MHz CL40 Dual Memory Kit (2x16GB) - Red
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 6400MHz CL32 1.40V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 6000MHz CL36 1.35V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Flare X5 5600MHz CL36 1.20V Dual Channel Kit (2x 16GB) AMD EXPO Matte Black
| IN STOCK |
32GB Kingston ValueRAM 5600MHz CL46 DDR5 Memory Module
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 6800MHz CL34 1.40V Dual Channel Kit 2x 16GB Silver
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology FURY Beast DDR5 5600MHz CL36 Dual Memory Kit (2 x 16GB)
| IN STOCK |
| CAPACITY | 128GB |
| SPEED | 6000MHz |
| SINGLE / DUAL / QUAD KIT | Octuple Channel Kit |
| CAS LATENCY | 32 |
| VOLTAGE | 1.35 V |
| HEATSINK COLOR | Heatsink |
| TECHNOLOGY | 288-pin DIMM |
| MEMORY LAYOUT | 8 x 16 GB |
| INTEL XMP | Yes |
| OPERATING TEMPERATURE | 0 - 95 °C |