Seal Shield Silver Storm Medical Grade Optical Mouse 800 DPI - White
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Wired Optical Mid-sized Mouse
| IN STOCK |
Targus USB Type-A Compact Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS Wireless Rechargeable Multimode Mouse, SHELL RB
| IN STOCK |
Kensington Orbit Optical Trackball USB Wired Mouse - Silver
| IN STOCK |
NGS Lush-RB, Wireless 2.4GHz + BT Rechargeable Multi-Device Silent Mouse with 6 Buttons and Adjustable DPI
| IN STOCK |
Kensington Ambidextrous USB A Optical 1600 DPI Wired Mouse
| IN STOCK |
NGS Mist USB Wired Optical Mouse, 3 buttons + Scroll Wheel - Black
| IN STOCK |
NGS GMX-200, Wireless Gaming Mouse with LED Lights, Black
| IN STOCK |
Targus USB Optical Wired Laptop Mouse - Matte Black
| IN STOCK |
Adesso iMouse W4 Wired Optical Waterproof Anti-microbial Mouse
| IN STOCK |
G102 LIGHTSYNC is ready to play with an 8,000 DPI sensor and customisable, vibrant LIGHTSYNC RGB.
LIGHTSYNC RGB can be customised with colour wave effects or patterns across ~16.8 million colors to suit your play style, setup, and mood. *
A classic 6-button design gets you right into the game and can be programmed to simplify tasks. G102 is designed to maximise the fun in your game.*
*Advanced features require Logitech G HUB Gaming Software available at logitechG.com/GHUB
| CONNECTION TYPE | USB Type-A |
| MAX DPI | 8000 DPI |
| COLOUR | White |
| WEIGHT | 85 g |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 6 |
| RGB | Multi |
| CABLE LENGTH | 2.1 m |
| DIMENSIONS | 62.1 mm |