Kensington Pro Fit RF Wireless QWERTY Keyboard - US English - Black
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Kensington K64370 USB - US Layout
| IN STOCK |
Adesso PS2 Multimedia Black Desktop Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Dell Wired Keyboard KB216 - US Layout
| IN STOCK |
Adesso 2.4GHz RF Wireless QWERTY Desktop Ergonomic Trackball Keyboard - US English
| IN STOCK |
Adesso Keyboard USB QWERTY Desktop Multimedia Keyboard - US English
| IN STOCK |
Kensington KB Slim Type Wireless Keyboard - Black
| IN STOCK |
| CONNECTION | USB |
| LOCALIZATION | German |
| COLOR | Black |
| DESIGN STYLE | Gaming |
| BACKLIGHT | Yes |
| KEY SWITCH TYPE | Mechanical |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 10, Windows 11 |
| DIMENSIONS | 127 x 355 x 36.3 mm |
| WEIGHT | 650 g |
| MATERIAL | Aluminium |
| FORM FACTOR | Tenkeyless (80 - 87%) |