StarTech ARMBARQUAD Quad Articulating Monitor Stand - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite Height Adjustable Corner Monitor Riser - Black
| IN STOCK |
StarTech Desk Mount Dual Monitor Arm - Articulating - Up to 24-inch Monitors
| IN STOCK |
Tripp Lite MR1612 Universal Monitor Riser Stand - Black
| IN STOCK |
StarTech Desk Mount Dual Monitor Arm - Articulating - Stackable
| IN STOCK |
Tripp Lite Work Wise Desk Mounted Workstation - Steel
| IN STOCK |
Tripp Lite Single-Display Monitor Stand - Up To 27 Inch Screen
| IN STOCK |
Arctic Z1 Gen 3 4-Port USB 2.0 Single Monitor Arm - Up to 38-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech Pole Mount Full Motion Desk Clamp Grommet Single Monitor Arm - Up To 34-Inch Screen
| IN STOCK |
StarTech Single Wall Mount Monitor Arm - Up to 30-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech Single Desk Clamp Monitor Arm - Up to 32-inches Screen - Black
| IN STOCK |
StarTech ARMSLIMDUO Dual Monitor Arm - Up to 30-inch
| IN STOCK |
Tripp Lite Display TV Swivel Tilt Wall Monitor Arm - Supports 14 Inch to 42 Inch Screens - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite Single-Display Desktop Monitor Stand - For 13 Inch to 27 Inch Flat-Screen Displays
| IN STOCK |
SIIG CE-MT2211-S1 Triple Flat Screen Monitor Desk Stand - Up to 27-inch
| IN STOCK |
| NUMBER OF MONITORS | 1 |
| COLOR | Black |
| MAX MONITOR WEIGHT | 10 kg |
| MAX MONITOR SIZE | 61 cm (24") |
| VESA STANDARD | 75 x 75 mm |
| ROTATION | 360° |
| TILT | -20 - 90° |
| MATERIALS | Aluminium, Plastic, Steel |
| DIMENSIONS | 500 mm |
| WEIGHT | 3.8 kg |