| 2 IN STOCK |
|
Ships in 10 days Free shipping to New York, NY! Free returns for any reason |
Noctua Chromax Black 120mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Alpenföhn Ben Nevis 120MM Processor Cooler - White
| IN STOCK |
Thermal Grizzly Delid Die Mate for Ryzen 7000/8X00G CPUs
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua 120mm 2000RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Jonsbo 92MM Processor Heatsink Radiator Computer Cooling System - Black
| IN STOCK |
Cooler Master MasterLiquid ML360R RGB 120mm Liquid CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua NH-C14S Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
be quiet! Dark Rock Slim CPU Air Cooler
| IN STOCK |
der8auer Delid-Die-Mate for Intel 13th Gen
| IN STOCK |
Startech FAN1156PWM Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax 140mm CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
Jonsbo 92mm Computer Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Enermax AXE 140MM Silent Edition Processor Cooler
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | LGA 1150 (Socket H3) |
| ROTATION SPEED (RPM) | 2500 RPM |
| AIR FLOW | 47 cfm |
| MAX NOISE LEVEL | 18.5 dB |
| HEATSINK MATERIALS | Aluminium |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 9.2 cm |
| NUMBER OF FANS | 1 fan(s) |
| TYPE | Cooler |
| DIMENSIONS | 96 mm |
| WEIGHT | 213.5 g |
| COLOR | Aluminium, Black |