|
Expected to ship within 11 days of order Shipping to New York, NY only €4.06! |
StarTech 60MM TX3 Ball Bearing Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25 FLX 120mm 1200RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B12-PS 120mm 1500RPM Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noctua 40x10mm 5000RPM 5V PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B14-PS 140mm 1200RPM Case Fan - Black
| IN STOCK |
Blacknoise Noiseblocker X B12 120MM ARGB Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-1 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PL-1 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 92mm 1600RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Supermicro 40MM 13000RPM 4-Pin Fan - Black
| IN STOCK |
Lian Li SL Infinity 120MM Computer Case Fan - White, 3 Pack
| IN STOCK |
Noctua NF-A4x10 FLX 40mm 4500RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PM-1 40mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Phanteks 120MM 2000RPM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
StarTech Expansion Slot Rear Exhaust Cooling Fan with LP4 Connector
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 18 cm |
| ROTATION SPEED | 700 RPM |
| QUANTITY | Single |
| AIRFLOW | 80 - 130 CFM |
| COLOR | Black |
| VOLTAGE | 10.8/12V |
| POWER CONSUMPTION | 5.4 W |
| DIMENSIONS | 180 x 32 x 180 mm |