|
Ships in 10 days Free shipping to New York, NY! Free returns for any reason |
StarTech MONSTADJD Monitor Riser Stand with Drawer - Up to 32-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech ARMDUALWALL Articulating Wall Mount Dual Monitor Arm - Up to 24-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech Desk Mount Dual Monitor Arm - Articulating - Up to 24-inch Monitors
| IN STOCK |
Tripp Lite Heavy-Duty Fixed Security TV Wall Mount - Supports 45 Inch To 70 Inch Flat Screens
| IN STOCK |
StarTech ARMWALLDS Swivel Wall Mount Monitor Arm - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
Sigg CE-MT1812-S2 Triple Monitor Desk Stand - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
Dell MDS19 Dual Monitor Stand - Up to 27-inch Screen - Aluminum, Black
| IN STOCK |
StarTech ARMPIVOTV2 Single Desk Clamp Monitor Arm - Up to 32-inch Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite Heavy-Duty Fixed Security Display TV Wall Mount - Supports 37 Inch to 80 Inch Screens
| IN STOCK |
Allsop Metal Art Monitor Stand - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite Swivel/Tilt Wall Mount for Flat Screen Monitors Up to 27-inch
| IN STOCK |
Kensington Monitor Stand Plus with SmartFit System - Up to 21-inch Screen
| IN STOCK |
Startech Sit-to-Stand Monitor Workstation
| IN STOCK |
StarTech ARMPIVSTND Desktop Monitor Stand - Up to 30-inch Screen Size
| IN STOCK |
Siig CE-MT2U12-S1 Aluminum Mechanical Spring Slim Monitor Arm _ Up to 32-inch Screen
| IN STOCK |
| TYPE | Clamp/Bolt-through |
| NUMBER OF MONITORS | 1 |
| COLOR | Black |
| MAX MONITOR WEIGHT | 6 kg |
| MAX MONITOR SIZE | 61 cm (24") |
| VESA STANDARD | 75 x 75 mm |
| ROTATION | 15° |
| TILT | -15 - 15° |
| ACCESSORIES INCLUDED | Yes |
| MATERIALS | Aluminium, Plastic, Steel |
| DIMENSIONS | 1300 mm |
| WEIGHT | 4.68 g |