be quiet! Dark Rock Slim CPU Air Cooler
| IN STOCK |
Akasa CPU 92mm CPU Processor Cooler - Black, Silver
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua 120mm 2000RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
der8auer Delid-Die-Mate for Intel 13th Gen
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AMD AM5 M4 Backplate
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Cooler Master MasterLiquid ML360R RGB 120mm Liquid CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua NH-L9i Processor Cooler
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AM5 Adapter & Offset Mounting Kit
| IN STOCK |
Startech FAN1156PWM Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 92mm 2500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua U12A Chromax 120MM CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 120mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | Socket SP3, Socket TR4 |
| ROTATION SPEED (RPM) | 8400 RPM |
| AIR FLOW | 43 cfm |
| MAX NOISE LEVEL | 52 dB |
| HEATSINK MATERIALS | Aluminium, Copper |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 6 cm |
| TYPE | Cooler |
| DIMENSIONS | 79 mm |
| WEIGHT | 565 g |
| COLOR | Aluminium, Black |