|
Ships in 11 days Free shipping to New York, NY! Free returns for any reason |
Noctua NF-A12x25 120mm 1200RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black Swap 80mm 2200RPM PWM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PR-1 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B12-3 120mm 1900RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 2000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PL-PS 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
be quiet! Light Wings (BL074) ARGB 140mm Computer Case Fans
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25r PWM 120MM Computer Case Fan - Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B14-PS 140mm 1200RPM Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-PS 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 29.7dBA Computer Case Fan - Black Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B12-4 120mm 2400RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro P-1 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 80mm 1200RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 12 cm |
| ROTATION SPEED | 200 RPM |
| QUANTITY | Single |
| NOISE LEVEL | 33 dB |
| AIRFLOW | 90.1 cfm |
| COLOR | White |
| POWER CONSUMPTION | 5.8 W |
| DIMENSIONS | 124 x 120 x 28 mm |