Thermal Grizzly AM5 Adapter & Offset Mounting Kit
| IN STOCK |
der8auer RYZEN 3000 OC AIO Mounting Frame
| IN STOCK |
Startech FAN1156PWM Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 120mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax 140mm CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
Thermal Grizzly Delid Die Mate for Ryzen 7000/8X00G CPUs
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AMD AM5 M4 Backplate
| IN STOCK |
Jonsbo 92mm Computer Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
der8auer Delid Die Mate 2 - CPU IHS Heatsink Removal Tool
| IN STOCK |
Noctua CPU Cooler NH-D15 S2011/1156/1155/1150/AM2/2+/3/3+/FM1/2/2+ 140mm 12V Retail
| IN STOCK |
der8auer Delid-Die-Mate for Intel 13th Gen
| IN STOCK |
be quiet! Dark Rock Slim CPU Air Cooler
| IN STOCK |
Arctic P12 120mm CPU Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
Noctua U12A Chromax 120MM CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | LGA 1700 |
| ROTATION SPEED (RPM) | 3000 RPM |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 8.8 cm |
| NUMBER OF FANS | 1 fan(s) |
| TYPE | Air cooler |
| DIMENSIONS | 95 mm |
| WEIGHT | 183.5 g |
| COLOR | Aluminium, Black |