| 2 IN STOCK |
|
Ships in 9 days Free shipping to New York, NY! Free returns for any reason |
Lian Li UNI P28 120mm Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Noctua 40x10mm 5000RPM 5V PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 140mm 900RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1200RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 200mm 800RPM Computer Case Fan - PWM
| IN STOCK |
Noctua NF-A8 ULN 80mm 1400RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noctua 120MM 2000RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B12-3 120mm 1900RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 2000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 92mm 1600RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B14-2 140mm 900RPM Case Fan
| IN STOCK |
Lian Li UNI FAN SL-INFINITY 120mm ARGB Case Fan - 3 Pack - Black
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M8-3 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M8-2 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 2000RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 14 cm |
| ROTATION SPEED | 1800 RPM |
| ROTATION SPEED | 1800 RPM |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| NOISE LEVEL | 30.5 dB |
| NOISE LEVEL | 30.5 dB |
| AIRFLOW | 72.2 cfm |
| AIRFLOW | 72.2 cfm |
| CONNECTOR | 4-pin |
| CONNECTOR | 4-pin |
| COLOR | White |
| COLOR | White |
| VOLTAGE | 5 - 13.2 V |
| VOLTAGE | 5 - 13.2 V |
| DIMENSIONS | 140 mm |
| DIMENSIONS | 140 mm |
| WEIGHT | 188 g |
| WEIGHT | 188 g |