| 3 IN STOCK |
|
Ships in 11 days Free shipping to Phoenix, AZ! Free returns for any reason |
Noiseblocker NB-eLoop B14-PS 140mm 1200RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-F12 120mm 1500RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
StarTech Expansion Slot Rear Exhaust Cooling Fan with LP4 Connector
| IN STOCK |
Noctua 92mm 1600RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B12-PS 120mm 1500RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25r PWM 120MM Computer Case Fan - Brown
| IN STOCK |
Noctua 120MM 2000RPM Case Fan
| IN STOCK |
StarTech 60MM TX3 Ball Bearing Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 2000RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
be quiet! Light Wings ARGB 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Lian Li UNI FAN TL Wireless LCD Fan, ARGB, PWM - Reverse Blade, 120mm, Black
| IN STOCK |
be quiet! Light Wings ARGB Triple Pack 140mm Computer Case Fans
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent X-2 80mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XE-1 92mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro P-1 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 14 cm |
| ROTATION SPEED | 1200 RPM |
| ROTATION SPEED | 1200 RPM |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| NOISE LEVEL | 21.9 dB |
| NOISE LEVEL | 21.9 dB |
| AIRFLOW | 57.4 cfm |
| AIRFLOW | 57.4 cfm |
| CONNECTOR | 4-pin |
| CONNECTOR | 4-pin |
| COLOR | White |
| COLOR | White |
| VOLTAGE | 5 - 13.2 V |
| VOLTAGE | 5 - 13.2 V |
| DIMENSIONS | 140 mm |
| DIMENSIONS | 140 mm |
| WEIGHT | 180 g |
| WEIGHT | 180 g |