Lian Li UNI FAN SL140 RGB 2-Pack 140mm Computer Case Fans - White
| IN STOCK |
Noctua Industrial 120mm 2000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Chromax Anti Vibrations Pads - Black - 16-Pack
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B14-1 600RPM 140mm Case Fan
| IN STOCK |
be quiet Light Wings (BL073) ARGB 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Seasonic MagFlow 1200mm 1225PWM ARGB 1-Fan Package
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M12-3 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent XR-1 60mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 140mm 900RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 2000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Lian Li UNI FAN SL-INFINITY 120mm ARGB Case Fan - 3 Pack - Black
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1200RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M12-P 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
StarTech High Air Flow Dual Ball Bearing TX3 Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B14-PS 140mm 1200RPM Case Fan - Black
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 14 cm |
| ROTATION SPEED | 1000 RPM |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| NOISE LEVEL | 19.5 dB |
| AIRFLOW | 41 cfm |
| CONNECTOR | 3-pin |
| COLOR | Black |
| VOLTAGE | 12 V |
| POWER CONSUMPTION | 0.96 W |
| DIMENSIONS | 140 x 140 x 25 mm |
| WEIGHT | 155 g |