Tripp Lite Swivel/Tilt Wall Mount for Flat Screen Monitors Up to 27-inch
| IN STOCK |
StarTech Desk Mount Dual Monitor Arm - Articulating - Stackable
| IN STOCK |
StarTech ARMPIVOTB Articulating Desk Mount Monitor Arm - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
Allsop Metal Art Jr. Monitor Stand - Pearl Black
| IN STOCK |
Kensington K60087F SmartFit Desktop Monitor Stand - Up to 17-inch Screen - Black
| IN STOCK |
StarTech Monitor Wall Mount Monitor Stand - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech Triple Articulating Desk Clamp Monitor Arm - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite Single-Display Desktop Monitor Stand - For 13 Inch to 27 Inch Flat-Screen Displays
| IN STOCK |
Tripp Lite Height Adjustable Monitor Riser - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite MR1612 Universal Monitor Riser Stand - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite Swivel Tilt Wall Mount - Up to 55-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech Desk Mount Dual Desk Clamp Articulating Monitor Arm - Up To 32 Inch Screen - Black
| IN STOCK |
StarTech Quad Articulating Desk Clamp Monitor Arm - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech Single Wall Mount Monitor Arm - Up to 30-inch Screen
| IN STOCK |
SIIG CE-MT2211-S1 Triple Flat Screen Monitor Desk Stand - Up to 27-inch
| IN STOCK |
| TYPE | Clamp/Bolt-through |
| NUMBER OF MONITORS | 1 |
| COLOR | Black |
| MAX MONITOR WEIGHT | 8 kg |
| MAX MONITOR SIZE | 81.3 cm (32") |
| VESA STANDARD | 75 x 75 mm |
| ROTATION | 180° |
| TILT | 0 - 90° |
| DIMENSIONS | 520 mm |