StarTech MONSTADJDL Adjustable Monitor Riser with Drawer - Up to 32-inch Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite DDR1327SDD Dual Desktop Monitor - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
Star Tech Desk Clamp Monitor Stand Up to 24-inch Screen - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite Swivel/Tilt Wall Mount for Flat Screen Monitors Up to 27-inch
| IN STOCK |
Arctic Z1 Gen 3 4-Port USB 2.0 Single Monitor Arm - Up to 38-inch Screen
| IN STOCK |
Kensington SmartFit Flat Panel Spin2 Monitor Stand - Black,Grey
| IN STOCK |
Tripp Lite Single-Display Monitor Stand - Up To 27 Inch Screen
| IN STOCK |
StarTech Pole Mount Full Motion Desk Clamp Grommet Single Monitor Arm - Up To 34-Inch Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite Heavy-Duty Tilt Wall Monitor Mount - Supports 37 Inch to 80 Inch Screens
| IN STOCK |
Tripp Lite Display TV Wall Monitor Mount - Supports 37 To 70 Inch Screens
| IN STOCK |
StarTech Desk Mount Dual Monitor Arm - Articulating - Stackable
| IN STOCK |
Allsop Metal Art Jr. Monitor Stand - Pearl Black
| IN STOCK |
Tripp Lite Single-Display Desktop Monitor Stand - For 13 Inch to 27 Inch Flat-Screen Displays
| IN STOCK |
Tripp Lite Universal Glass Monitor Riser - Tempered Glass, Brushed Aluminum
| IN STOCK |
StarTeck ARMBARDUOG Desk Clamp Dual Monitor Arm - Up to 27-inch Screens
| IN STOCK |
| TYPE | Clamp |
| NUMBER OF MONITORS | 2 |
| COLOR | Black |
| MAX MONITOR WEIGHT | 8 kg |
| MAX MONITOR SIZE | 68.6 cm (27") |
| VESA STANDARD | 75 x 75 mm |
| ROTATION | 180° |
| TILT | 0 - 180° |
| DIMENSIONS | 1430 mm |