Noctua 200mm 800RPM 5V Computer Case Fan
| IN STOCK |
Blacknoise Noiseblocker X B12-P ARGB 120MM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent X-2 80mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
Noctua 120MM 2000RPM Case Fan
| IN STOCK |
Phanteks D30 PWM D-RGB 120mm Computer Case Fan - 3 pack
| IN STOCK |
Lian Li SL Infinity 120MM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Supermicro 40MM 13000RPM 4-Pin Fan - Black
| IN STOCK |
StarTech 50mm 4500RPM TX3/LP4 Ball Bearing Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 140mm 900RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A4x10 FLX 40mm 4500RPM Case Fan
| IN STOCK |
Seasonic MagFlow 1200mm 1225PWM ARGB 1-Fan Package
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro P-1 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent X-1 80mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B12-PS 120mm 1500RPM Case Fan - Black
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 14 cm |
| ROTATION SPEED | 500 RPM |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| NOISE LEVEL | 36 dB |
| AIRFLOW | 84.75 cfm |
| CONNECTOR | 4-pin |
| COLOR | White |
| VOLTAGE | 12 V |
| DIMENSIONS | 140 mm |