StarTech Single Desk Clamp Monitor Arm - Up to 32-inches Screen - Black
| IN STOCK |
StarTech Pole Mount Full Motion Desk Clamp Grommet Single Monitor Arm - Up To 34-Inch Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite Universal Glass Monitor Riser - Tempered Glass, Brushed Aluminum
| IN STOCK |
StarTeck ARMBARDUOG Desk Clamp Dual Monitor Arm - Up to 27-inch Screens
| IN STOCK |
Tripp Lite Height Adjustable Corner Monitor Riser - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite Single-Display Monitor Stand - Up To 27 Inch Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite Display TV Swivel Tilt Wall Monitor Arm - Supports 14 Inch to 42 Inch Screens - Black
| IN STOCK |
StarTech ARMBARDUOV Dual Vertical Monitor Stand - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech ARMDUALV Vertical Dual Desk Clamp Monitor Mount - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech Full Motion Desk Mount Monitor Arm - Up to 32-inch Screen - Silver
| IN STOCK |
Tripp Lite Swivel/Tilt Wall Mount for Flat Screen Monitors Up to 27-inch
| IN STOCK |
Tripp Lite Display TV Wall Monitor Mount - Supports 37 To 70 Inch Screens
| IN STOCK |
Arctic Z1 Gen 3 4-Port USB 2.0 Single Monitor Arm - Up to 38-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech Desk Mount Dual Monitor Arm - Articulating - Up to 24-inch Monitors
| IN STOCK |
Sigg CE-MT1812-S2 Triple Monitor Desk Stand - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
| TYPE | Freestanding |
| NUMBER OF MONITORS | 2 |
| COLOR | Black |
| MAX MONITOR WEIGHT | 8 kg |
| MAX MONITOR SIZE | 81.3 cm (32") |
| VESA STANDARD | 75 x 75 mm |
| ROTATION | 180° |
| TILT | 0 - 90° |
| DIMENSIONS | 548 mm |