Tripp Lite Swivel/Tilt Wall Mount for Flat Screen Monitors Up to 27-inch
| IN STOCK |
StarTech ARMUNONB Single Laptop Stand Monitor Arm - Up to 27-inch Screen - Black
| IN STOCK |
StarTech ARMDUALV Vertical Dual Desk Clamp Monitor Mount - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
Sigg CE-MT1812-S2 Triple Monitor Desk Stand - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
Kensington K52797WW SmartFit Extra Wide Monitor Stand - Up to 27-inches Screen
| IN STOCK |
Allsop Metal Art Monitor Stand - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite Display TV Wall Monitor Mount Arm - Supports 17 To 42 Inch Screens - Black
| IN STOCK |
Allsop Metal Art Jr. Monitor Stand - Pearl Black
| IN STOCK |
Tripp Lite Heavy-Duty Fixed Security Display TV Wall Mount - Supports 37 Inch to 80 Inch Screens
| IN STOCK |
Tripp Lite Heavy-Duty Tilt Security Monitor Wall Mount - Supports 37 Inch to 80 Inch Screens
| IN STOCK |
Tripp Lite Display TV Wall Monitor Mount - Supports 37 To 70 Inch Screens
| IN STOCK |
Siig CE-MT1B12-S2 Articulating Wall Mount Monitor Arm - Up to 27-inch Screen - Black
| IN STOCK |
StarTech Desk Mount Dual Desk Clamp Articulating Monitor Arm - Up To 32 Inch Screen - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite Swivel Tilt Wall Mount - Up to 55-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech ARMPIVOTB Articulating Desk Mount Monitor Arm - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
| TYPE | Clamp/Bolt-through |
| NUMBER OF MONITORS | 2 |
| COLOR | Black |
| MAX MONITOR WEIGHT | 9 kg |
| MAX MONITOR SIZE | 81.3 cm (32") |
| VESA STANDARD | 75 x 75 mm |
| ROTATION | 180° |
| TILT | 0 - 180° |
| DIMENSIONS | 615 mm |