Tripp Lite Heavy-Duty Fixed Security Wall Mount Monitor - Supports 32 Inch To 55 Inch Screens
| IN STOCK |
StarTech Desk Mount Dual Monitor Arm - Articulating - Stackable
| IN STOCK |
Tripp Lite Single-Display Desktop Monitor Stand - For 13 Inch to 27 Inch Flat-Screen Displays
| IN STOCK |
StarTech Triple Articulating Desk Clamp Monitor Arm - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
Siig CE-MT2P12-S1 Monitor Desk Stand - Up to 20.5-inch - Black
| IN STOCK |
Kensington K52785WW SmartFit Monitor Stand - Up to 21-inch Screen- Black
| IN STOCK |
Allsop Metal Art Jr. Monitor Stand - Pearl Black
| IN STOCK |
Allsop Metal Art Monitor Stand - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite Full Motion Ceiling Mount For 23 Inch To 42 Inch TVs & Monitors
| IN STOCK |
Kensington K52797WW SmartFit Extra Wide Monitor Stand - Up to 27-inches Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite Heavy-Duty Tilt Wall Monitor Mount - Supports 37 Inch to 80 Inch Screens
| IN STOCK |
Tripp Lite Work Wise Wall Mounted Workstation - Silver
| IN STOCK |
StarTech Flat Screen TV Wall Mount - Up to 70-Inch
| IN STOCK |
Siig CE-MT1B12-S2 Articulating Wall Mount Monitor Arm - Up to 27-inch Screen - Black
| IN STOCK |
StarTech ARMDUALWALL Articulating Wall Mount Dual Monitor Arm - Up to 24-inch Screen
| IN STOCK |
| TYPE | Clamp |
| NUMBER OF MONITORS | 3 |
| COLOR | Black |
| MAX MONITOR WEIGHT | 8 kg |
| MAX MONITOR SIZE | 68.6 cm (27") |
| VESA STANDARD | 75 x 75 mm |
| ROTATION | 103° |
| TILT | 0 - 90° |
| DIMENSIONS | 1225 mm |