StarTech Dual Monitor Desktop Stand - Up to 24-inch per Monitor
| IN STOCK |
SIIG CE-MT2211-S1 Triple Flat Screen Monitor Desk Stand - Up to 27-inch
| IN STOCK |
Allsop Metal Art Jr. Monitor Stand - Pearl Black
| IN STOCK |
Siig CE-MT1B12-S2 Articulating Wall Mount Monitor Arm - Up to 27-inch Screen - Black
| IN STOCK |
StarTech Pole Mount Full Motion Desk Clamp Grommet Single Monitor Arm - Up To 34-Inch Screen
| IN STOCK |
3M Mechanical Adjustable Monitor Arm - Black
| IN STOCK |
Startech Sit-to-Stand Monitor Workstation
| IN STOCK |
Tripp Lite Display TV Swivel Tilt Wall Monitor Arm - Supports 14 Inch to 42 Inch Screens - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite Heavy-Duty Fixed Security Display TV Wall Mount - Supports 37 Inch to 80 Inch Screens
| IN STOCK |
StarTech ARMWALLDS Swivel Wall Mount Monitor Arm - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech Single Desk Clamp Monitor Arm - Up to 32-inches Screen - Black
| IN STOCK |
Siig CE-MT2P12-S1 Monitor Desk Stand - Up to 20.5-inch - Black
| IN STOCK |
StarTech C-Clamp Desk Mount Articulating Dual Monitor Arm - Up To 32-Inch Display
| IN STOCK |
SIIG CE-MT1712-S2 Dual Flat Panel Monitor Desk Stand - Up to 27-inch - Black
| IN STOCK |
Kensington K52797WW SmartFit Extra Wide Monitor Stand - Up to 27-inches Screen
| IN STOCK |
| TYPE | Clamp/Bolt-through |
| NUMBER OF MONITORS | 1 |
| COLOR | Black |
| MAX MONITOR WEIGHT | 8 kg |
| MAX MONITOR SIZE | 81.3 cm (32") |
| VESA STANDARD | 75 x 75 mm |
| ROTATION | 180° |
| TILT | 0 - 90° |
| ACCESSORIES INCLUDED | Yes |
| DIMENSIONS | 88 mm |