Noctua NF-A12X25 Chromax 120MM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent X-2 80mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M8-3 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
StarTech 50mm 4500RPM TX3/LP4 Ball Bearing Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1200RPM Case Fan
| IN STOCK |
Phanteks 120MM 2000RPM Reversed Blade Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PL-2 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black Swap 120mm 1200RPM Computer Case Fan w/Anti-Vibration Pads
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B12-4 120mm 2400RPM Case Fan
| IN STOCK |
Phanteks D30 PWM D-RGB 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B14-3 1400RPM 140mm Case Fan
| IN STOCK |
Lian Li SL Infinity 120MM Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M12-PS 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 140mm 900RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 14 cm |
| ROTATION SPEED | 1600 RPM |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| NOISE LEVEL | 30.8 dB |
| AIRFLOW | 86 cfm |
| CONNECTOR | 4-pin |
| COLOR | White |
| DIMENSIONS | 140 x 140 x 25 mm |