|
Ships in 10 days Free shipping to New York, NY! Free returns for any reason |
Seal Shield Silver Seal QWERTY Keyboard - Black - US Layout
| IN STOCK |
Adesso Tru Form Ergonomic USB QWERTY Black Keyboard - US International
| IN STOCK |
Adesso EasyTouch 630UB USB QWERTY Keyboard - English Layout
| IN STOCK |
Adesso USB 3 Color Illuminated Compact Multimedia SlimTouch Keyboard - US English
| IN STOCK |
Dell Wired Keyboard KB216 - US Layout
| IN STOCK |
Kensington KB150 EQ Wireless Keyboard - Black
| IN STOCK |
Kensington RF Wireless QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
| CONNECTION | USB |
| LOCALIZATION | English |
| COLOR | Black |
| DESIGN STYLE | Office |
| NORMAL KEYS | 105 |
| PALM REST | No |
| BACKLIGHT | No |
| KEY SWITCH TYPE | Membrane |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Yes |
| DIMENSIONS | 463 x 163 x 18 mm |
| WEIGHT | 910 g |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |