|
Ships in 5 days Free shipping to Seattle, WA! Free returns for any reason |
GEEQ Base Box Wireless Bluetooth Speaker
| IN STOCK |
GEEQ Pulsar Wireless Bluetooth Speaker
| IN STOCK |
NGS Roller Tumbler 6W Wireless BT Speaker - Red
| IN STOCK |
NGS Sky Rider 80W Wireless Premium BT Speaker
| IN STOCK |
NGS Wild Temper 200W Portable & Wireless BT Speaker with RGB LED Lights
| IN STOCK |
NGS NGS Roller Furia 2 Tiny, 20W Wireless and Water-resistant BT Speaker, Blue
| IN STOCK |
NGS Wild Swag Go, 80W Portable and Wirelsss BT Speaker with LED Lights
| IN STOCK |
NGS Sky Charm PRO 50W Wireless Multi Pairing BT Tower Speaker, White
| IN STOCK |
NGS 10W Water Resitant Wireless BT Speaker - Nitro 1 Black
| IN STOCK |
NGS NGS Roller Furia 2 Tiny, 20W Wireless and Water-resistant BT Speaker, Black
| IN STOCK |
NGS 20W Portable Wireless TWS & BT Speaker with USB/SD/AUX IN - Roller Tempo, Black
| IN STOCK |
NGS Lingo 20W Portable Wireless BT Speaker with Microphone - RED
| IN STOCK |
NGS Roller Furia 2 30W Waterproof BT Speaker with USB/FM/TF/AUX - Blue
| IN STOCK |
| COLOR | Black |
| SPEAKER OUTPUT | 60W |
| BATTERY CAPACITY | 5000 mAh |
| BATTERY LIFE | Up to 9h |
| BLUETOOTH RANGE | 10 m |
| BLUETOOTH SPECIFICATIONS | Bluetooth 5.3 |
| AUDIO INPUT | AUX audio input USB audio input: up to 32GB TF audio input: up to 32GB |
| CHARGING TYPE | USB Type-C |
| IN THE BOX | ROLLER FURIA 3 Speaker USB type-C charging cable Installation guide |
| PACKAGING | Retail packaging |
| WARRANTY | 2 years manufacturers warranty |