|
Ships in 11 days Free shipping to Phoenix, AZ! Free returns for any reason |
Startech Sit-to-Stand Monitor Workstation
| IN STOCK |
Arctic Z1 Gen 3 4-Port USB 2.0 Single Monitor Arm - Up to 38-inch Screen
| IN STOCK |
3M Mechanical Adjustable Monitor Arm - Black
| IN STOCK |
StarTech ARMPIVSTND Desktop Monitor Stand - Up to 30-inch Screen Size
| IN STOCK |
Tripp Lite Heavy-Duty Tilt Security Monitor Wall Mount - Supports 37 Inch to 80 Inch Screens
| IN STOCK |
Tripp Lite Full Motion Ceiling Mount For 23 Inch To 42 Inch TVs & Monitors
| IN STOCK |
StarTech MONSTADJD Monitor Riser Stand with Drawer - Up to 32-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech Wall Mount Monitor Arm - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite Display TV Swivel Tilt Wall Monitor Arm - Supports 14 Inch to 42 Inch Screens - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite Single-Display Monitor Stand - Up To 27 Inch Screen
| IN STOCK |
StarTech ARMDUALV Vertical Dual Desk Clamp Monitor Mount - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
SIIG CE-MT1712-S2 Dual Flat Panel Monitor Desk Stand - Up to 27-inch - Black
| IN STOCK |
StarTech Single Desk Clamp Monitor Arm - Up to 32-inches Screen - Black
| IN STOCK |
Targus PA235U Universal Monitor Stand - Black
| IN STOCK |
Siig CE-MT2P12-S1 Monitor Desk Stand - Up to 20.5-inch - Black
| IN STOCK |
| TYPE | Clamp/Grommet |
| NUMBER OF MONITORS | 2 |
| NUMBER OF MONITORS | 2 |
| COLOR | Black |
| COLOR | Black |
| MAX MONITOR WEIGHT | 18 kg |
| MAX MONITOR WEIGHT | 18 kg |
| MAX MONITOR SIZE | 88.9 cm (35") |
| MAX MONITOR SIZE | 88.9 cm (35") |
| VESA STANDARD | 75 x 75 mm |
| VESA STANDARD | 75 x 75 mm |
| ROTATION | 180° |
| ROTATION | 180° |
| TILT | -90 - 90° |
| TILT | -90 - 90° |
| MATERIALS | Aluminium |
| MATERIALS | Aluminium |
| DIMENSIONS | 186 mm |
| DIMENSIONS | 186 mm |