StarTech ARMSLIMDUO Dual Monitor Arm - Up to 30-inch
| IN STOCK |
Kensington K52785WW SmartFit Monitor Stand - Up to 21-inch Screen- Black
| IN STOCK |
Tripp Lite Display TV Swivel Tilt Wall Monitor Arm - Supports 14 Inch to 42 Inch Screens - Black
| IN STOCK |
StarTech C-Clamp Desk Mount Articulating Dual Monitor Arm - Up To 32-Inch Display
| IN STOCK |
3M Mechanical Adjustable Monitor Arm - Black
| IN STOCK |
StarTech Full Motion Desk Mount Monitor Arm - Up to 32-inch Screen - Silver
| IN STOCK |
StarTech Dual Monitor Desktop Stand - Up to 24-inch per Monitor
| IN STOCK |
Tripp Lite MR1612 Universal Monitor Riser Stand - Black
| IN STOCK |
StarTech ARMPIVOTB Articulating Desk Mount Monitor Arm - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
Allsop Monitor Mount Stand - Grey
| IN STOCK |
StarTech ARMBARDUOV Dual Vertical Monitor Stand - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
Star Tech Desk Clamp Monitor Stand Up to 24-inch Screen - Black
| IN STOCK |
StarTech ARMWALLDS Swivel Wall Mount Monitor Arm - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
Tripp Lite Swivel/Tilt Wall Mount for Flat Screen Monitors Up to 27-inch
| IN STOCK |
Kensington K52797WW SmartFit Extra Wide Monitor Stand - Up to 27-inches Screen
| IN STOCK |
| TYPE | Clamp |
| TYPE | Clamp |
| NUMBER OF MONITORS | 2 |
| NUMBER OF MONITORS | 2 |
| COLOR | Black |
| COLOR | Black |
| MAX MONITOR WEIGHT | 7 kg |
| MAX MONITOR WEIGHT | 7 kg |
| MAX MONITOR SIZE | 68.6 cm (27") |
| MAX MONITOR SIZE | 68.6 cm (27") |
| VESA STANDARD | 75 x 75 mm |
| VESA STANDARD | 75 x 75 mm |
| ROTATION | 180° |
| ROTATION | 180° |
| TILT | -45 - 90° |
| TILT | -45 - 90° |
| DIMENSIONS | 117 mm |
| DIMENSIONS | 117 mm |