Kensington Slim Type USB Keyboard - Black
| IN STOCK |
Adesso 3 Color Illuminated USB SlimTouch 110 Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Adesso USB QWERTY Black Desktop Multimedia Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Adesso EasyTouch 630UB USB QWERTY Keyboard - English Layout
| IN STOCK |
Adesso Mini USB with Optical Trackball Keyboard - Black
| IN STOCK |
Kensington K64370 USB - US Layout
| IN STOCK |
Kensington KB150 EQ Wireless Keyboard - Black
| IN STOCK |
Adesso Tru Form Ergonomic USB QWERTY Black Keyboard - US International
| IN STOCK |
Adesso Keyboard USB QWERTY Desktop Multimedia Keyboard - US English
| IN STOCK |
| CONNECTION | USB |
| LOCALIZATION | German |
| COLOR | Black |
| DESIGN STYLE | Gaming |
| BACKLIGHT | Yes |
| KEY SWITCH TYPE | Mechanical |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 10, Windows 11 |
| DIMENSIONS | 127 x 435 x 36.3 mm |
| WEIGHT | 780 g |
| MATERIAL | Aluminium |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |