Adesso iMouse V10 Wireless Optical Vertical Mini Mouse
| IN STOCK |
NGS BOW Optical Wireless Mouse with 5 Buttons, White
| IN STOCK |
Kensington Mouse for Life Ambidextrous USB Wireless Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
Adesso iMouse S50R Wireless Optical Mini Mouse - Red
| IN STOCK |
NGS HIT-RB Wireless & Rechargeable Multimode Mouse, Black
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Wired Optical Mid-sized Mouse
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | USB Type-A |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 3200 DPI |
| COLOUR | White |
| WEIGHT | 61 g |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 6 |
| RGB | Multi |
| CABLE LENGTH | 2 m |
| DIMENSIONS | 61 mm |