|
Ships in 10 days Free shipping to New York, NY! Free returns for any reason |
NGS Wireless Rechargeable Multimode Mouse - Snoop-RB
| IN STOCK |
Verbatim Silent Right Hand RF Wireless Mouse - Graphite
| IN STOCK |
NGS Wireless Rechargeable Multimode Mouse, SHELL RB
| IN STOCK |
NGS Wireless Rechargeable Mouse - Smog-RB
| IN STOCK |
Kensington for Life Wireless Mouse
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Storm Medical Grade Optical Mouse 800 DPI - White
| IN STOCK |
NGS BOW Optical Wireless Mouse with 5 Buttons, Black
| IN STOCK |
Adesso iMouse S50R Wireless Optical Mini Mouse - Red
| IN STOCK |
Verbatim Ambidextrous RF Wireless Optical Mouse - Matte Red
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | USB Type-A |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 16000 DPI |
| COLOUR | Translucent |
| WEIGHT | 82 g |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 6 |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| DIMENSIONS | 66 mm |