Kensington Pro Fit Full-Size Right Handed Optical USB Wireless Mouse - Black
| IN STOCK |
Adesso HC-3003PS Wired Optical Mouse
| IN STOCK |
Kensington Orbit Optical Trackball USB Wired Mouse - Silver
| IN STOCK |
Verbatim Ambidextrous RF Wireless Optical Mouse - Matte Purple
| IN STOCK |
Adesso iMouse S50 Wireless RF Optical Mini Mouse - Black
| IN STOCK |
Kensington Mouse for Life Ambidextrous USB Wireless Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
NGS Flameblack, USB Wired Optical Mouse, Black
| IN STOCK |
NGS Samsara Ergonomic Vertical Laser Mouse with Silent Buttons and Adjustable DPI, Black
| IN STOCK |
Kensington Ambidextrous USB A Optical 1600 DPI Wired Mouse
| IN STOCK |
NGS BOW Optical Wireless Mouse with 5 Buttons, White
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | USB Type-A |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 16000 DPI |
| COLOUR | Black |
| WEIGHT | 65 g |
| HAND ORIENTATION | Ambidextrous |
| SCROLLING CAPABILITY | Ring |
| BUTTONS | 7 |
| RGB | Blue, Green, Red |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| DIMENSIONS | 124 mm |