|
Ships in 9 days Free shipping to Phoenix, AZ! Free returns for any reason |
Adesso USB QWERTY Antimicrobial Waterproof Flex Keyboard - English Layout
| IN STOCK |
Seal Shield Low Profile USB Wired Waterproof Keyboard - Black, US English Layout
| IN STOCK |
Adesso PS2 Multimedia Black Desktop Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Adesso 150 Tru-Form 3-Color Illuminated Ergonomic Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Kensington Washable USB QWERTY Keyboard - White
| IN STOCK |
| CONNECTION | Bluetooth |
| LOCALIZATION | US International |
| COLOR | Grey |
| DESIGN STYLE | Office |
| BACKLIGHT | No |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Yes |
| DIMENSIONS | 433.3 x 121.5 x 25.34 mm |
| WEIGHT | 560 g |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |
| WIRELESS RANGE | 10 m |