|
Ships in 6 days Free shipping to New York, NY! Free returns for any reason |
Kensington K64370 USB - US Layout
| IN STOCK |
Kensington Washable USB QWERTY Keyboard - White
| IN STOCK |
Adesso Mini USB with Optical Trackball Keyboard - Black
| IN STOCK |
Seal Shield Seal Flex USB QWERTY Keyboard - Black
| IN STOCK |
Adesso RF Wireless QWERTY Black Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
Adesso RF Wireless QWERTY Black Mini Keyboard - US English Layout
| IN STOCK |
| CONNECTION | RF Wireless |
| LOCALIZATION | UK English |
| COLOR | Black |
| DESIGN STYLE | Office |
| NORMAL KEYS | 115 |
| PALM REST | No |
| KEY SWITCH TYPE | Cherry SX |
| CABLE LENGTH | 10 m |
| OPERATING SYSTEMS SUPPORTED | Windows 10, Windows 7, Windows 8 |
| DIMENSIONS | 462.2 x 165.8 x 34.1 mm |
| WEIGHT | 925 g |
| FORM FACTOR | Full-size (100%) |