16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars BB-8 USB Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Data Traveler Exodia M USB Type A Flash Drive - Black, Blue
| IN STOCK |
| IN STOCK |
8GB Silicon Power Blaze B02 USB3.1 Flash Drive Black
| IN STOCK |
16GB Verbatim V3 (3-Pack) USB Flash Drive
| IN STOCK |
256GB SanDisk Cruzer Ultra USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
64GB SanDisk Cruzer Glide USB2.0 Flash Drive - Black,Red
| IN STOCK |
16GB Ant Man USB Flash Drive
| IN STOCK |
8GB Leprechaun USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Arya USB Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology IronKey Locker+ 50 USB Type-A 3.2 Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology Data Traveler Kyson USB3.2 Type A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology DataTraveler Exodia USB3.2 Type-A Flash Drive - 2 pack - Black
| IN STOCK |
| CAPACITY | 8GB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-C |
| FEATURES | Waterproof |
| TRANSFER RATES | 250 MB/s |
| COLOUR | Black, Blue |
| SECURITY | 256-bit AES-XTS, FIPS 197 |
| PASSWORD PROTECTION | Yes |
| TEMPERATURE RANGE | 0 - 50 °C |
| DIMENSIONS | 21.9 mm |