|
Ships in 8 days Free shipping to New York, NY! Free returns for any reason |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
128GB SanDisk Ultra USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
64GB SanDisk Ultra USB3.0 Flash Drive Encryption Support Black
| IN STOCK |
240GB Apricorn Aegis Secure Key USB3.0 Flash Drive - Black
| IN STOCK |
32GB Transcend JetFlash 790W USB3.1 Flash Drive - up to 100MB/sec - White Retractable USB
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology Data Traveler Exodia USB3.2 Type A Flash Drive - Black
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology IronKey Vault Privacy 50 USB3.2 Type-A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Game of Thrones Night King USB Flash Drive
| IN STOCK |
16GB Stick Apricorn SecureKey 3NX USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Technology IronKey Locker+ 50 USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
16GB Transcend JetFlash 700 USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
32GB Silicon Power C80 USB3.1 Type-C Flash Drive
| IN STOCK |
256GB Kingston Technology DataTraveler Micro USB3.2 Type-A Flash Drive - Silver
| IN STOCK |
| CAPACITY | 64GB |
| INTERFACE TYPE | USB Type-C |
| FEATURES | Waterproof |
| TRANSFER RATES | 250 MB/s |
| COLOUR | Black, Blue |
| SECURITY | 256-bit AES-XTS, FIPS 197 |
| PASSWORD PROTECTION | Yes |
| TEMPERATURE RANGE | 0 - 50 °C |
| DIMENSIONS | 21.9 mm |