Noctua NH-C14S Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Arctic P12 120mm CPU Processor Cooler - Black
| IN STOCK |
be quiet Shadow Rock Slim 2 CPU Air Cooler
| IN STOCK |
Noctua Chromax Black 140mm 1500RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Alpenföhn Ben Nevis 120MM Processor Cooler - White
| IN STOCK |
Jonsbo 92MM Processor Heatsink Radiator Computer Cooling System - Black
| IN STOCK |
Startech FAN1156PWM Processor CPU Cooler
| IN STOCK |
Thermal Grizzly Ryzen 7000 Direct Die Frame
| IN STOCK |
be quiet! Dark Rock Slim CPU Air Cooler
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM CPU Cooler
| IN STOCK |
Enermax AXE 140MM Silent Edition Processor Cooler
| IN STOCK |
Thermal Grizzly AMD AM5 M4 Backplate
| IN STOCK |
Noctua Chromax 140mm CPU Cooler - Black
| IN STOCK |
der8auer Delid-Die-Mate for Intel 13th Gen
| IN STOCK |
| SOCKET COMPATIBILITY | LGA 3647 (Socket P) |
| ROTATION SPEED (RPM) | 8400 RPM |
| AIR FLOW | 43 cfm |
| MAX NOISE LEVEL | 52 dB |
| HEATSINK MATERIALS | Copper |
| FAN SIZE (DIAMETER) | 6 cm |
| TYPE | Cooler |
| DIMENSIONS | 91 mm |
| WEIGHT | 495 g |
| COLOR | Aluminium, Black |