Lian Li UNI P28 120mm Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent X-2 80mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B14-1 600RPM 140mm Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25 120mm 2000RPM 5V Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 3000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25r PWM 120MM Computer Case Fan - Brown
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1200RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A4x20 40mm 5000RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-1 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua NF-A12x25 FLX 120mm 1200RPM Case Fan - Beige, Brown
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PL-PS 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Lian Li SL Infinity 120MM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1850RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 2000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 12 cm |
| ROTATION SPEED | 500 RPM |
| QUANTITY | 3 pc(s) |
| NOISE LEVEL | 35.7 dB |
| AIRFLOW | 84.26 cfm |
| CONNECTOR | 4-pin |
| COLOR | Black |
| VOLTAGE | 7 - 13.2 V |
| DIMENSIONS | 120 x 120 x 25 mm |