|
Ships in 8 days Free shipping to Phoenix, AZ! Free returns for any reason |
Noctua Industrial 140mm 2000RPM PWM IP67 Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro PK-3 140mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Lian Li UNI FAN SL140 RGB 2-Pack 140mm Computer Case Fans - White
| IN STOCK |
Noctua 120mm 1200RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M8-2 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M12-P 120mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1200RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro P-1 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 2000RPM PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 140mm Computer Case Fan - Brown
| IN STOCK |
StarTech 50mm 4500RPM TX3/LP4 Ball Bearing Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 120mm 29.7dBA Computer Case Fan - Black Brown
| IN STOCK |
Noctua 120mm 900RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 200mm 800RPM Computer Case Fan - PWM
| IN STOCK |
StarTech 60MM TX3 Ball Bearing Computer Case Fan
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 14 cm |
| ROTATION SPEED | 2400 RPM |
| ROTATION SPEED | 2400 RPM |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| NOISE LEVEL | 36.8 dB |
| NOISE LEVEL | 36.8 dB |
| AIRFLOW | 97.4 cfm |
| AIRFLOW | 97.4 cfm |
| CONNECTOR | 4-pin |
| CONNECTOR | 4-pin |
| COLOR | White |
| COLOR | White |
| VOLTAGE | 7 - 13.2 V |
| VOLTAGE | 7 - 13.2 V |
| DIMENSIONS | 140 mm |
| DIMENSIONS | 140 mm |
| WEIGHT | 258 g |
| WEIGHT | 258 g |