|
Ships in 8 days Free shipping to Phoenix, AZ! Free returns for any reason |
Noctua 92mm 1600RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent X-1 80mm Computer Case Fan - Blue
| IN STOCK |
Noctua Industrial 140mm 2000RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Lian Li SL Infinity 120MM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B12-PS 120mm 1500RPM Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker NB-eLoop B14-3 1400RPM 140mm Case Fan
| IN STOCK |
Noctua 140mm 1500RPM 5V PWM Computer Case Fan
| IN STOCK |
Noiseblocker Multi-frame S-Series M8-3 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Lian Li SL Infinity 120MM Computer Case Fan - White
| IN STOCK |
Noctua 140mm 900RPM Computer Case Fan
| IN STOCK |
be quiet! Light Wings ARGB Triple Pack 140mm Computer Case Fans
| IN STOCK |
Noiseblocker Black Silent Pro P-1 80mm Computer Case Fan
| IN STOCK |
Blacknoise Noiseblocker X B12-P ARGB 120MM Computer Case Fan - Black
| IN STOCK |
| FAN DIAMETER | 12 cm |
| FAN DIAMETER | 12 cm |
| ROTATION SPEED | 2500 RPM |
| ROTATION SPEED | 2500 RPM |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| QUANTITY | 1 pc(s) |
| NOISE LEVEL | 31.2 dB |
| NOISE LEVEL | 31.2 dB |
| AIRFLOW | 76.7 cfm |
| AIRFLOW | 76.7 cfm |
| CONNECTOR | 4-pin |
| CONNECTOR | 4-pin |
| COLOR | White |
| COLOR | White |
| VOLTAGE | 5 - 13.2 V |
| VOLTAGE | 5 - 13.2 V |
| DIMENSIONS | 120 mm |
| DIMENSIONS | 120 mm |
| WEIGHT | 190 g |
| WEIGHT | 190 g |