32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 5600MHz CL36 1.20V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 5600MHz CL36 1.20V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB Kingston 5600MHz CL36 DDR5 Memory Module
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 6400MHz CL32 1.40V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Ripjaws S5 5200MHz CL40 Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
32GB Kingston Technology FURY Renegade 6400MHz DDR5 CL32 Dual Channel (2 x 16GB)
| IN STOCK |
16GB Kingston FURY Beast DDR5 5200MHz CL40 Dual Channel Kit (2 x 8GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 5600MHz CL36 1.20V Dual Channel Kit 2x 16GB Silver
| IN STOCK |
| CAPACITY | 32GB |
| SPEED | 5600 MHz |
| SINGLE / DUAL / QUAD KIT | Single |
| CAS LATENCY | 46 |
| VOLTAGE | 1.1 V |
| TECHNOLOGY | 288-pin DIMM |
| MEMORY LAYOUT | 1 x 32 GB |
| OPERATING TEMPERATURE | 0 - 95 °C |