|
Ships in 9 days Free shipping to Phoenix, AZ! Free returns for any reason |
Tripp Lite Heavy-Duty Tilt Wall Monitor Mount - Supports 37 Inch to 80 Inch Screens
| IN STOCK |
Tripp Lite Display TV Wall Monitor Mount - Supports 37 To 70 Inch Screens
| IN STOCK |
Tripp Lite Display TV LCD Wall Monitor Mount - 45 To 85 Inch Screens - Black
| IN STOCK |
StarTeck ARMBARDUOG Desk Clamp Dual Monitor Arm - Up to 27-inch Screens
| IN STOCK |
Star Tech Desk Clamp Monitor Stand Up to 24-inch Screen - Black
| IN STOCK |
Tripp Lite Swivel/Tilt Wall Mount for Flat Screen Monitors Up to 27-inch
| IN STOCK |
Allsop Metal Art Jr. Monitor Stand - Pearl Black
| IN STOCK |
Tripp Lite Single-Display Monitor Stand - Up To 27 Inch Screen
| IN STOCK |
StarTech Wall Mount Monitor Arm - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech C-Clamp Desk Mount Articulating Dual Monitor Arm - Up To 32-Inch Display
| IN STOCK |
Tripp Lite Swivel Tilt Wall Mount - Up to 55-inch Screen
| IN STOCK |
StarTech Desk Mount Dual Desk Clamp Articulating Monitor Arm - Up To 32 Inch Screen - Black
| IN STOCK |
Kensington K52785WW SmartFit Monitor Stand - Up to 21-inch Screen- Black
| IN STOCK |
StarTech MONSTADJDL Adjustable Monitor Riser with Drawer - Up to 32-inch Screen
| IN STOCK |
Sigg CE-MT1812-S2 Triple Monitor Desk Stand - Up to 27-inch Screen
| IN STOCK |
| TYPE | Clamp |
| NUMBER OF MONITORS | 1 |
| COLOR | Black |
| MAX MONITOR WEIGHT | 8 kg |
| MAX MONITOR SIZE | 81.3 cm (32") |
| VESA STANDARD | 75 x 75 mm |
| ROTATION | 270° |
| MATERIALS | Steel |
| DIMENSIONS | 517 mm |
| WEIGHT | 2.5 kg |