StarTech.com 10 Gigabit Shielded (SFTP) Cat6a RJ45 Patch Cable 2m – Gray
| IN STOCK |
Tripp Lite 10FT RJ45 Male Cat6 Gigabit Snagless Molded Patch Cable - Grey
| IN STOCK |
Tripp Lite 33FT MTP/MPO Multi Mode Male 12 Fiber OM3 Plenum-Rated Patch Cable - Aqua
| IN STOCK |
Tripp Lite 15FT Cat6 RJ45 Male Gigabit Snagless Molded UTP Patch Cable - Blue
| IN STOCK |
StarTech Cat6 Gigabit Snagless RJ45 UTP Patch Cable 2 Meter
| IN STOCK |
StarTech.com 10 Gigabit Shielded (SFTP) Cat6a RJ45 Patch Cable 3m – Gray
| IN STOCK |
C2G 4ft Snagless Unshielded Cat6 Network Patch Cable - White
| IN STOCK |
Tripp Lite 10FT RJ45 Male Cat5e 350MHz Snagless Molded UTP Patch Cable - Blue
| IN STOCK |
C2G Unshielded Snagless Cat5e Ethernet Network Cable - Blue - 6ft
| IN STOCK |
C2G 31366 75ft Snagless Networking Patch Cable - Yellow
| IN STOCK |
Tripp Lite 4FT RJ45 Male Cat6 Gigabit Snagless Molded Patch Cable - Yellow
| IN STOCK |
C2G Cat6 RJ-45 S/FTP (S-STP) 7.62 Meter (25 FT) Snagless Blue Network Cable
| IN STOCK |
StarTech.com 10 Gigabit Shielded (SFTP) Cat6a RJ45 Patch Cable 0.5m – Gray
| IN STOCK |
Tripp Lite 6FT RJ45 Male Cat6 Gigabit Snagless Molded Patch Cable - Yellow
| IN STOCK |
Tripp Lite 25FT RJ45 Male Cat6 Gigabit Snagless Molded Patch Cable - Blue
| IN STOCK |
| TYPE | Cat5e |
| TYPE | Cat5e |
| LENGTH | 2 m |
| LENGTH | 2 m |
| LEFT CONNECTOR | RJ-45 |
| LEFT CONNECTOR | RJ-45 |
| RIGHT CONNECTOR | RJ-45 |
| RIGHT CONNECTOR | RJ-45 |
| CABLE SHIELDING | U/UTP (UTP) |
| CABLE SHIELDING | U/UTP (UTP) |
| MATERIAL | Polyvinyl chloride (PVC) |
| MATERIAL | Polyvinyl chloride (PVC) |
| SNAGLESS | Yes |
| SNAGLESS | Yes |
| WEIGHT | 76 g |
| WEIGHT | 76 g |