| 15 IN STOCK |
|
Ships in 4 days Free shipping to New York, NY! Free returns for any reason |
GEEQ Pulsar Wireless Bluetooth Speaker
| IN STOCK |
GEEQ Base Box Wireless Bluetooth Speaker
| IN STOCK |
NGS Roller Flash LED Wireless BT Speaker with USB Port, MicroSD slot and FM Radio - Blue Edition
| IN STOCK |
NGS Subway, 40W Wireless BT Soundbar with USB, AUX IN, Remote Control
| IN STOCK |
NGS Roller Ride 10W Portable Wireless BT and TWS Speaker - White
| IN STOCK |
NGS Roller Ride 10W Portable Wireless BT and TWS Speaker - Red
| IN STOCK |
NGS Roller Furia 3 60W Waterproof BT Speaker with USB/FM/TF/AUX - Blue
| IN STOCK |
NGS Roller Furia 3 60W Waterproof BT Speaker with USB/FM/TF/AUX - Black
| IN STOCK |
NGS Roller Beast 32W Wireless & Water-Resistant IPX5 BT Speaker, Green
| IN STOCK |
NGS SB500-BT 20W Wireless BT Soundbar with Mic Input, and Volume Control
| IN STOCK |
NGS Lingo 20W Portable Wireless BT Speaker with Microphone - Black
| IN STOCK |

| IN STOCK |
NGS 10W Water Resitant Wireless BT Speaker - Nitro 1 Black
| IN STOCK |
NGS Roller Furia 1 15W Waterproof & Wireless BT Speaker with USB input - Blue
| IN STOCK |
Transform any space into a vibrant party with the Wild Club portable speaker. This powerful device combines high-quality sound, customizable lighting, and unmatched portability, making it the perfect choice for music lovers who live for the party vibe.
The Wild Club isn’t just a speaker—it’s a full entertainment experience. Whether hosting a lively party, jamming out at the park, or simply relaxing at home, this speaker adapts to your needs, delivering robust sound and visual flair.
| COLOR | Black |
| SPEAKER OUTPUT | 80W |
| BATTERY CAPACITY | Ion-Li 7.4V / 5400mAh |
| BATTERY LIFE | Up to 6 hours |
| BLUETOOTH RANGE | 10m |
| BLUETOOTH SPECIFICATIONS | 5.2 |
| AUDIO INPUT | AUX audio input USB audio input TF audio input |
| DIMENSIONS | 24x22x38cm |
| PACKAGING | Retail packaging |
| WARRANTY | 2 years manufacturers warranty |