32GB Team Group Delta RGB DDR5 6000MHz Dual Memory Kit (2 x 16GB) - Black
| IN STOCK |
64GB G.Skill DDR5 Ripjaws S5 6000MHz CL28 Dual Channel Kit 2x 32GB Black
| IN STOCK |
64GB G.Skill DDR5 Trident Z5 6000MHz CL30 1.40V Dual Channel Kit 2x 32GB Black
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 6400MHz CL32 1.40V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
16GB Kingston Technology FURY Beast RGB DDR5 5600GHz CL36 Memory Module (1 x 16GB)
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 6000MHz CL36 1.35V Dual Channel Kit 2x 16GB Silver
| IN STOCK |
32GB G.Skill DDR5 Trident Z5 RGB 7600MHz CL36 1.40V Dual Channel Kit 2x 16GB Black
| IN STOCK |
8GB Kingston ValueRAM 5600MHz CL46 DDR5 Memory Module
| IN STOCK |
| CAPACITY | 48 GB |
| CAPACITY | 48 GB |
| CAS LATENCY | 40 |
| CAS LATENCY | 40 |
| VOLTAGE | 1.45 V |
| VOLTAGE | 1.45 V |
| HEATSINK COLOR | Heatsink |
| HEATSINK COLOR | Heatsink |
| TECHNOLOGY | 288-pin DIMM |
| TECHNOLOGY | 288-pin DIMM |
| MEMORY LAYOUT | 2 x 24 GB |
| MEMORY LAYOUT | 2 x 24 GB |
| INTEL XMP | Yes |
| INTEL XMP | Yes |
| OPERATING TEMPERATURE | 0 - 85 °C |
| OPERATING TEMPERATURE | 0 - 85 °C |