|
Ships in 3 days Free shipping to Phoenix, AZ! Free returns for any reason |
GEEQ Pulsar Wireless Bluetooth Speaker
| IN STOCK |
GEEQ Base Box Wireless Bluetooth Speaker
| IN STOCK |
NGS Lingo 20W Portable Wireless BT Speaker with Microphone - RED
| IN STOCK |
NGS 20W Portable Wireless TWS & BT Speaker with USB/SD/AUX IN - Roller Tempo, Black
| IN STOCK |
NGS Wild Space 3, 4000W Wireless BT Speaker with Double 10" Woofer USB/BT(TWS)/AUX In
| IN STOCK |
NGS Wild Space 2, 2000W Wireless BT Speaker with Double Woofer USB/BT(TWS)/AUX IN
| IN STOCK |
NGS Wild Space 1, 900W Wireless BT Speaker with 10" Woofer USB/BT(TWS)/AUX IN
| IN STOCK |
NGS Wildswag, 80W Portable Wireless BT Speaker
| IN STOCK |
NGS NGS Roller Furia 2 Tiny, 20W Wireless and Water-resistant BT Speaker, Blue
| IN STOCK |
NGS SB500-BT 20W Wireless BT Soundbar with Mic Input, and Volume Control
| IN STOCK |
Marvel Iron Man Bluetooth Speaker
| IN STOCK |
NGS Subway, 40W Wireless BT Soundbar with USB, AUX IN, Remote Control
| IN STOCK |
NGS Wild Rave 2, 300W Portable Wireless BT and TWS Speaker with USB Reader and AUX input
| IN STOCK |
NGS Roller Furia 3 60W Waterproof BT Speaker with USB/FM/TF/AUX - Black
| IN STOCK |
| COLOR | Black |
| SPEAKER OUTPUT | 30 W |
| BATTERY CAPACITY | 2500 mAh |
| BATTERY LIFE | Up to 9h |
| BLUETOOTH RANGE | 10 m |
| BLUETOOTH SPECIFICATIONS | Bluetooth 5.3 |
| AUDIO INPUT | AUX audio input USB audio input: up to 32GB TF audio input: up to 32GB |
| CHARGING TYPE | USB Type-C |
| IN THE BOX | ROLLER FURIA 2 Speaker USB type-C charging cable Installation guide |
| PACKAGING | Retail packaging |
| WARRANTY | 2 years manufacturers warranty |