|
Ships in 13 days Free shipping to New York, NY! Free returns for any reason |
NEON Optical Mouse USB2.0 Dual-button with scroll-wheel Black/Yellow
| IN STOCK |
Kensington Ambidextrous Orbit RF Wireless Mobile Trackball Mouse - Black
| IN STOCK |
Verbatim Ambidextrous RF Wireless Optical Mouse - Matte Red
| IN STOCK |
NGS Flamered, USB Wired Optical Mouse, Red
| IN STOCK |
NGS HIT-RB Wireless & Rechargeable Multimode Mouse, Black
| IN STOCK |
Kensington Mouse for Life Ambidextrous USB Wireless Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
Adesso iMouse M20B Wireless RF Optical Mouse
| IN STOCK |
Adesso HC-3003US Wired Optical Mouse
| IN STOCK |
NGS Bee Wireless Ergonomic Silent Mouse, Red
| IN STOCK |
Adesso iMouse W3 Wired USB Optical Waterproof Antimicrobial Mouse
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Wired Optical Mid-sized Mouse
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | USB Type-A |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 16000 DPI |
| COLOUR | White |
| WEIGHT | 82 g |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 6 |
| RGB | Blue, Green, Red |
| CABLE LENGTH | 1.8 m |
| DIMENSIONS | 66 mm |