NGS Bee Wireless Ergonomic Silent Mouse, Red
| IN STOCK |
Adesso iMouse S200 Wireless Bluetooth Optical Mini Mouse
| IN STOCK |
Verbatim Right Hand USB Type C RF Wireless Mouse - Graphite
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Mid-Sized Right Handed Optical Wireless USB Mouse - Black
| IN STOCK |
Adesso iMouse S50L Wireless Optical Mini Mouse - Blue
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Full-Size Right Handed Optical USB Wireless Mouse - Black
| IN STOCK |
NEON Optical Mouse USB2.0 Dual-button with scroll-wheel Black/Yellow
| IN STOCK |
Kensington Pro Fit Right Handed Wired Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | RF Wireless + Bluetooth + USB Type-C |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 26000 DPI |
| COLOUR | White |
| WEIGHT | 75 g |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 9 |
| RGB | Blue, Green, Red, Yellow |
| CABLE LENGTH | 2 m |
| DIMENSIONS | 72 mm |
| PACKAGE CONTENTS | Yes |