NGS Dew, 2.4Ghz Wireless Silent Mouse, Gray
| IN STOCK |
Adesso iMouse S50R Wireless Optical Mini Mouse - Red
| IN STOCK |
NGS Wireless Rechargeable Mouse - SmogMint-RB
| IN STOCK |
Verbatim Ambidextrous RF Wireless Optical Mouse - Matte Purple
| IN STOCK |
Adesso iMouse W4 Wired Optical Waterproof Anti-microbial Mouse
| IN STOCK |
NEON Optical Mouse USB2.0 Dual-button with scroll-wheel Compact size Black/Grey
| IN STOCK |
NGS Wireless Multimode Rechargeable Wireless Mouse - Blur RB
| IN STOCK |
Kensington Mouse for Life Ambidextrous USB Wireless Optical Mouse - Black
| IN STOCK |
Verbatim Silent Right Hand RF Wireless Mouse - Graphite
| IN STOCK |
Adesso iMouse E30 Wireless Optical Vertical Programmable Mouse
| IN STOCK |
Adesso iMouse X1 Wired Optical LED Gaming Mouse
| IN STOCK |
Adesso iMouse M20R Wireless Optical Mouse - Red
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | USB Type-A |
| TRACKING METHOD | Optical |
| MAX DPI | 26000 DPI |
| COLOUR | White |
| WEIGHT | 59 g |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 6 |
| RGB | Multi |
| CABLE LENGTH | 2 m |
| DIMENSIONS | 66 mm |