Kensington Expert Ambidextrous Optical Wireless Trackball Mouse - Black
| IN STOCK |
Verbatim Bravo Right Hand USB Type A Optical Mouse - Blue
| IN STOCK |
Seal Shield Silver Storm Medical Grade Optical Mouse 800 DPI - White
| IN STOCK |
Kensington Ambidextrous Orbit Scroll Wheel USB Trackball Mouse
| IN STOCK |
NGS BOW Optical Wireless Mouse with 5 Buttons, White
| IN STOCK |
NGS Sin - Optical Mouse with Retractable USB Cable and Scroll-wheel, 1000 DPI - Black
| IN STOCK |
Targus USB Optical Wired Laptop Mouse - Matte Black
| IN STOCK |
Adesso iMouse S50R Wireless Optical Mini Mouse - Red
| IN STOCK |
Verbatim Ambidextrous RF Wireless Optical Mouse - Matte Purple
| IN STOCK |
Adesso iMouse E10 Wireless Optical Vertical Mouse
| IN STOCK |
| CONNECTION TYPE | RF Wireless + USB Type-C |
| TRACKING METHOD | Laser |
| MAX DPI | 26000 DPI |
| COLOUR | Black |
| WEIGHT | 68 g |
| HAND ORIENTATION | Right-hand |
| SCROLLING CAPABILITY | Wheel |
| BUTTONS | 6 |
| RGB | Multi |
| CABLE LENGTH | 2 m |
| DIMENSIONS | 66 mm |
| PACKAGE CONTENTS | Yes |