16GB Star Wars TLJ 1st Order BB Unit USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Guardians of the Galaxy Star Lord USB Flash Drive
| IN STOCK |
512GB Transcend JetFlash 700 USB3.0 Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology IronKey Keypad 200 USB3.2 Type A Flash Drive - Blue
| IN STOCK |
16GB Star Wars Han Solo USB Drive
| IN STOCK |
32GB Silicon Power C80 USB3.1 Type-C Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Hermoine Grainger USB Flash Drive
| IN STOCK |
| IN STOCK |
16GB Marvel Black Panther USB Drive
| IN STOCK |
128GB Kingston DataTraveler 70 USB-C Flash Drive
| IN STOCK |
64GB Kingston Data Traveler Exodia M USB Type A Flash Drive - Black, Blue
| IN STOCK |
128GB Kingston Technology DataTraveler Exodia M USB3.2 Type-A Flash Drive - Black, Red
| IN STOCK |
| CAPACITY | 128GB |
| INTERFACE TYPE | USB3.0 |
| FEATURES | 8-channel technology Shock resistant aluminium casing |
| TRANSFER RATES | Read speed up to 200MB/sec Write speed up to 120MB/sec |
| READYBOOST COMPATIBLE | Yes |
| SYSTEM REQUIREMENTS | Windows 8, 7, Vista, XP, 2000 Mac OS 10.4 or later |
| DIMENSIONS | 78mm x 27mm x 8mm |
| WEIGHT | 22g |
| WARRANTY | 5 years manufacturers warranty |